• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi

 

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİ
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

 Mençuna konakları

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam176
Toplam Ziyaret511434
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.657113.7118
Euro15.399315.4610
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 533 527 4212 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

artvin-bungalov-evleri

         
Artvin Bungalov Evleri - Artvin Arhavi Mençuna Konakları

 

         Ülkemiz dünyada en güzel coğrafyaya sahip olan yerlerin başında geliyor. Her köşesi bir başka güzeldir. Nitekim Doğu Karadeniz bölgesinde yer alan Artvin kenti de birçok yönü ile tam da sınırda olması sebebi ile birçok yerli ve yabancı turistin tercih ettiği lokasyonların başında geliyor. Bölgede gezilecek görülecek çok fazla yer var. Bölgeye gelen yerli ya da yabancı turistler ise eşsiz coğrafyasına ve bölgenin dokusuna uygun olarak konaklama noktasında tercihlerini ağırlıklı olarak Artvin bungalov evleri noktasında kullanıyor.

        Günümüzde çok değişik nedenlerden ötürü geziler yapıldığı için bölgeye gelen insanlar için genel olarak Artvin bungalov evleri tesislerinde kalmak başlı başına bir deneyim ve güzellik oluyor. Unutulmaz anlar yaşanmasına ve hep bölgeye gelinmesine sebebiyet veriyor. Sonuçta turizm sektöründe konaklama tesislerinin de ne kadar önemli bir bileşen olduğunu söylemek gerekir.

 

Artvin bungalov evleri

 

Artvin Bungalov Otel

     Genel olarak Artvin bungalov evleri hakkında temel bilgileri vermek gerekir ise şunlar söylenebilir. Her ne kadar adları Artvin bungalov evleri olarak geçse de bunlar bölgede olan konaklama tesisleridir. Ev olarak inşaa edilmiş ahşap yapılardır. Bölgenin eşsiz coğrafyası içinde beş yıldızlı oteller gibi sırıtmazlar. Tamamen doğal bir görünümleri vardır.

   Günümüzde özellikle ekolojik turizm açısından bakıldığında Artvin bungalov evleri iyi örneklem teşkil eden yapılardır. Her evde bir tek konaklayan kişiye aittir.

    Bungalov evler adından da anlaşılacağı gibi bungalov ahşap malzemeden yapılmış konaklama yapılabilecek küçük yapılardır. Böylece bu konaklama tesisleri her dem kalınabilecek son derece sağlıklı yapılardır. Aile olarak rahatlıkla tüm mevsimlerde kalınabilir. Tek başınıza da elbette gelip güzel bir manzara içinde kafanızı dinleyebilirsiniz. Balkonu olan, tam bir ev mimarisinde olan, bölgedeki diğer evlere benzeyen içinde kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz yapılardır. Kentin keşmekeşinden ve stresinden uzaklaşmak için en ideal konaklama adresleridir.

 

Artvin bungalov

 

 Artvin Bungalov Evleri Fiyat

      Hiçbir dönem kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeyen Artvin bungalov evleri fiyat konusunda sunulan üstün hizmet kalitesi göz önüne alındığında son derece uygundur.

 Artvin bungalov evleri konaklama fiyatları oldukça uygun olup her kesimden ailenin ekonomik yapısına hitap edecek fiyatlardır. Bungalov fiyatları yılın aylarına göre değişkenlik gösterse de Temmuz ve Ağustoz aylarında en yüksek düzeydedir.

        Artvin bungalov evleri fiyatları hakkında net bir rakam vermek söz konusu değildir. Dönemsel olarak fiyatlar değişkenlik gösterir. Tüm mevsimlerde açıktırlar. Yılbaşı, Kurban bayramı, Ramazan Bayramı gibi dönemlerde rakamlar doğal olarak yükselmektedir. Anlaşmalı olunan kurumlara fiyatlar yine daha uygundur. Ayrıca sürekli gelen müşteriler için de özel indirimler Artvin bungalov evleri tesislerinde uygulanır. Kimi zaman da dönemsel kampanyalar mevcuttur. Erken rezervasyon da bu tesislerde daha uygun fiyata kalınmasını sağlar.

 

Artvin bungalow evler

 

Artvin Arhavi Bungalov Evler

        Doğası ile Fırtına Vadisi, Borçka, Rize Zil Kalesi, Mençuna Şelalesi,  Artvin Karagöl gibi yerlere yakınlığı nedenliği ile Arhavi bölgesinde olan evler bölgeyi görmek isteyenlerin en çok tercih ettiği yerlerdir. Bu bölgede kalınabilecek ve tartışmasız birçok uzmanın tavsiye ettiği yer ise Mençuna Konakları olup her yönü kusursuz olan konaklama tesisidir.

    Gelenlerin birçok kez gelmek istediği bir tesistir. Temizlik, hijyen konularından ödün verilmeyen konaklar oda kahvaltı konsepti ile 365 gün kesintisiz olarak hizmet veriyor. İstenmesi durumunda ücret karşılığı havaalanı transferi hizmeti veriliyor. Konaklar Mençuna şelalesinin tam karşısındadır. Eşsiz bir manzaraya sahiptir. Artvin bungalov evleri içinde en özel olanlarıdır.          

   Artvin Arhavi bungalov konaklama  tesisi olan Mençuna Konakları hakkında konuk değerlendirmeleri, yorumları, okuyup tesisimizi resimlerden inceleyebilirsiniz. Artvin Arhavi bungalov konaklama otelleri sitesi üzerinden otel fiyatlarını karşılaştırıp fotoğraflarını inceleyiniz. Size  en uygun bungalov konaklamayı  seçerek rezervasyon yapabilirsiniz.
   

      
                                Konuğumuz olmanız dileğiyle.....          

          

Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri

 ARHAVİ OTELLERİ

Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat