• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret374485
Hava Durumu

artvin-arhavi-otelleri

Arhavi otel

  Artvin Arhavi Otelleri 

    


      Artvin Arhavi Otelleri, Karadeniz bölgesinin en güzel sahil şehirlerinden biri olan Artvin ilinin Arhavi ilçesindedir.  Son yıllarda Artvin bölgesi ve ilçeleri olan Arhavi, Hopa, Borçka, Ardanuç, Şavşat, Murgul ve Camili ve Macahel çevresindeki  yerli ve yabancı turistlerin ilgisinin artmasi sonucu konaklama, otel, pansiyon, bungalov evler, butik ve küçük oteller, apart otel, yayla evleri, ağaç evler, dağ evleri, köy evleri, tatil evleri ve tatil köyleri gibi  tesislerinin de sayısı oldukça artmıştır. Bu bakımdan son zamanlarda Artvin Arhavi otelleri Artvin'deki turizm ve konaklama açısından daha da önem kazanmıştır.

  Artvin'in  sahil ilçeleri olan Hopa ve Arhavi ilçeleri tipik karadeniz iklimi gösterir. Yazları denizin buharlaşması ile nem oranı yüksektir. Sahilden içeriye doğru gittikçe nem oranı ciddi şekilde azalma olur. Çoruh Nehrinin akışı, yemyeşil yaylaları, yüsek dağları, köprü nehirleri ile Karadeniz insanlarının misafirperverliği ve sıcak kanlılığı ile bir başka güzellik katıyor.

        Arhavi ilçesi Artvin'in tarihi ve medeniyeti ile benzerlik göstermektedir. Arhavi ilçesinin nüfusu yüzde yüz laz'dır. Karadeniz'in kendine özgü Lazca konuşulmaktadır. Arhavi'de deniz sahilinde gezip plajlarında ailenizle birlikte denize girebilirsiniz. Yaz aylarında nüfus yoğunluğu oldukça artar. Ağustos ayının son haftasında Arhavi kültür ve sanat festivalı her yıl düzenlenmektedir. Bu bakımdan Arhavi'ye yaz aylarında yerli ve yabancı turisler yoğun ilgi göstermektedir.


Arhavi otelleri
     
    Artvin Arhavi'de son zamanlarda gelen turistler sayesinde konaklamaya ihtiyacı doğmuş ve alternatif konaklama ve otel ve pansiyonlar sayısı da artmaya başlamıştır. Arhavi'nin yayla turizmi gezilecek ve görülecek o kadar yerler var ki, bir haftada ancak gezip görebilirsiniz. 


      Artvin Arhavi otelleri, konaklama ve pansiyonlar en iyi fiyat garantisi ile büyük indirimler uygulanmaktadır.  Aile ve çocuklarınızla çok rahat tatil yapıp konaklama yapabileceğiniz Artvin Arhavi otel, uygun fiyat seçenekleri ile internet üzerinde erken rezervasyon yapabilirsiniz. Arhavi otellerinin yanında çevredeki beldelerde büyük küçük butik oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır.

son dakika fırsatlar, indirimli fiyatlar


    Artvin il merkezinde yer alan pansiyon, otel ve konaklamalarda yada ahşap butik otel ve pansiyonlarda konaklama yapabilirsiniz. Artvin Arhavi otel fiyatları mevsime göre değişkenlik göstermektedir. Arhavi'de oteller oda&kahvaltı şeklinde çalışmaktadır. Sabah kahvaltısını açık büfe ve yöresel kahvaltı Mençuna Konakları'da yapabilirsiniz. Yöresel yemekleri ile Mençuna otel ve pansiyonlarda bulabilirsiniz.

     Artvin Arhavi otelleri fiyatları hakkında konuk yorumları, değerlendirme, şikayet ve puanlamaları okuyup resimlerden otelleri inceleyebilirsiniz. Size en uygun en güzel otellerde en iyi fiyat garantisi ile son dakika fırsatlarından yararlanbilirsiniz. Arhavi civari ahşap otel ve evlerde en avantajli fiyat seçenekleri ile erken rezervasyon yapabilirsiniz.

Arhavi otel

Artvin Arhavi Otelleri  rezervasyonları yaparken o bölgede gezilecek görülecek ve tarihi ve turistik yerleri de dikkete alarak rezervasyon yapabilirsiniz. Artvin Arhavi tatil yerlerini gezerken ulaşımı kolay olması açısından konaklama yerlerinin seçilmesinde çok dikkat edilmesi gerekir.
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat