• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://plus.google.com/u/0/+men%C3%A7unakonaklar%C4%B1-Arhavi-Artvin/posts
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam181
Toplam Ziyaret329338
Hava Durumu
Anlık
Yarın
24° 26° 20°

arhavi-oteller

Arhavi oteller

Arhavi oteller, Arhavi Doğu karadeniz bölgesinin turizm gözdesi olan Artvin ilinin sahil ilçesidir. Artvin'in Arhavi ilçesi son zamanlarda karadeniz turizmine olan yoğun taleplerden dolayı konaklama, otel ve pansiyonculukta önemli artış göstermiştir. Bunun yanında Arhavi'nin turizmine katkı yapacak her türlü ihtiyaca cevap verecek küçük butik oteller ile ahşap bungalov tesisler hizmet vermeye başlamıştır.

Arhavi oteller

Arhavi'deki konaklama yapabileceğiniz tesis, otel ve pansiyonların başlıcaları şunlardır. Şehir merkezinde Kurtoğlu otel, Arhavi özay otel ve Ermiş oteller bulunmaktadır. Ayrıca Ezmoce Köy Evi de butik otel tarzında yöresel kültüre hitap eden mekanlardan biridir. Arhavi oteller konusunda yöre turizmine katkı sağlıyacak yeterli sayıda konaklama olmamasından dolayı sıkıntılıdır. Bu bakımdan Artvin Arhavi civari ve beldelerinde tatil yapmak için önceden rezervasyon yaptırmakta fayda vardır.

Arhavideki oteller

        Artvin Arhavi'ye geldim de konaklamayı şehir merkezinde beton otellerde mi kalacağım derseniz ..  Adres, yeşilin her tonunu barındırdığı Kamilet vadisinde Mençuna Şelalesi karşısındaki ahşap bungalov tesisleriyle konaklama hizmeti veren Mençuna Konakları'dır.

            Mençuna Konakları ahşap yayla evlerinden esinlenerek yöre mimarisine uygun yapılmış bungalov konaklama tesisleridir. Doğanın içerisinde dağ, orman, dere ve şelale manzarasınyla eşşiz güzelliklerle hizmet veren tesis her türlü ihtiyaca cevap verecek konföre sahiptir. 

arhavi oteller


Artvin Arhavideki en güzel pansiyon, otel ve konaklamalarda en iyi fiyat garantisi ile romantik Artvin balayı ve grup indirimler. Artvin Arhavi oteller, konuk yorumları ve puanlamalarını mutlaka okuyup Arhavi otel fotoğraflarını inceleyiniz.

   Arhavi civarı otelleri fiyat, yer ve hizmet karşılaştırması yaparak size en uygun ve güzel otelleri seçerek online rezervasyon yapabilirsiniz.

     Arhavi oteller,  muhteşem ve romantik doğa içerisinde konaklama yapmak isterseniz son dakika tatil fırsatlarından yararlanın. Mençuna şelalesi karşısında çam kokulu odalarda  tatil imkanı.
 
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat