• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam102
Toplam Ziyaret755390
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

artvin-tatil-evleri-yerleri-otelleri

 

Artvin Tatil Yerleri, Evleri Ve Köyleri

 
 

 Karadeniz bölgesinindeki Artvin, en güzel dağ ve yayla evleri  ile doğa turizm açısından mükemmel bir şehirdir. 

 artvin arhavi otelleri

       Artvin tatil evleri ve yerleri deyince Artvin'deki konaklama ve tatil yapabileceğiniz en güzel mekanlardır. Aklınızda yakın zamanlarda Artvin bölgesine seyahat ve tatil düşünceniz varsa gezebileceğiniz ve konaklayabileceğiniz yerler ve mekanlar konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Hatta Artvin'e geldiğinizde nereleri gezebileceğinizi gizli kalmış ve el değmemiş bakir yerler ve en güzel konaklama yapabileceğiniz yerler hakkında sizlere bilgi vereceğim.

      Özellikle sıcakkanlı ve güler yüzlü insanları, doğası, köprüleri,manzarası, kiliseleri, camileri ve şelaleleri ile Batum ve Gürcistan'a komşu olan Artvin son zamanlarda turizmin gözdesi durumundadır. Bu bakımdan Artvin'de tatil nasıl yapabilirim veya Artvin'de en güzel tatil nasıl yapılır? sorularını yanıtlamaya çalışalım.

Artvin Tatil Yerleri ve Evleri


           Artvin'de gezilecek görülecek o kadar yerler var ki; buraları gezmek için en az 10 gün ayırmak gerekir. Artvin'in yayla evleri ve yerleri görülmeye değer nitelikte olup genellikle orman ve doğa manzaralı mekanlardır. İlk önce Artvin'de gezeceğiniz ilçeleri ve bölgeyi çok iyi seçmenizi öneririm.

       Artvin Borçka Karagöl, Artvin'de görülmesi ve gezilmesi gereken yerlerden ilk başında gelir. Doğası gölü ve manzarası ile bol bol fotoğraf çekebileceğiniz bir yer. Mevsime göre doğa renk ve kıyafet değiştirir nitelikte bir yer. Burada konaklama yapabileceğiniz bir yer yok ama yakın ilçelerde hizmet veren otel, pansiyon ve ahşap bungalov evler ya da dağ ve yayla evleri bulabilirsiniz. 

borçka karagöl

           Artvin Borçka Karagöl'de yiyip içebileceğiniz mekanlar konusunda da fazla şansınız yok. Bir tane valilik tarafından yapılıp köylülerce işletilen cafe restauran var. Hizmeti fazla iyi olmamasına rağmen ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte bir yer. Umumi tuvalerler olup ücretsizdir. Ancak buraya özel aracınızla geleceğiniz için milli park olması dolayısıyla giriş otomobillere ücretlidir.

borçka karagöl


           Artvin'de diğer en gözde gezilecek ve görülmesi gereken yerlerden biri de Mençuna şelalesi'dir. Artvin'in doğa harıkası diye tabir edilecek olan şelale görenleri adeta hayran birakıyor. Arhavi merkezden 15 km içeriye girip 30 dakikalık bir doğa yürüyüşü sonucunda ulaşmak mümkün. Ulaşımı biraz zor olsa da yanına vardığınızda kakikaten geldiğimizde değmiş diyecek nitelikte olup tahmini 90 metre uzunluüunda bir şelaledir.

 mençuna şelalesi
 
Artvin tatil evleri ve yerleri arasında doğa ve orman içindeki Mençuna şelalesine vardığınızda en güzel ve rahat edebileceğiniz ahşap konaklama bungalov evler çıkar karşınıza ve mutlaka kalınması gereken bir yer. Mençuna konakları şelalenin hemen karşısında mükemmel manzaralı ve tamamen ahşap evlerdir. Burada konaklama yaparken ayni zamanda semaverde çay zapabileceğiniz gibi, mangal veya barbekü yapma şansınız da vardır. Tesisin mutfağından da istifade ederk çardaklarda mangalın tadını çıkarabilirsınız.
    

 Artvin tatil evleri ve yerleri
         

 Artvin'de tatil yapabileceğiniz Artvin Tatil Köyleri ile Konaklama yapabileceğiniz tatil evlerini tercih edebilirsiniz. En güzel Artvin Tatil köylerinde en uygun fiyatlarda ve en  güzel evlerde doğa içerinizdeki muhteşem yerleri tercih edebilirsiniz.
         Artvin tatil evleri  ve yerleri tercih ederken en çok dikkat edilmesi gereken özelliklere sahip  doğa içerisinde, manzaralı, konför, Ahşap yapılar, bungalow, otantik yapılar ve Butik oteller'i tercih edebilirsiniz.
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat