• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://plus.google.com/u/0/+men%C3%A7unakonaklar%C4%B1-Arhavi-Artvin/posts
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam231
Toplam Ziyaret288279
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 25° 10°

arhavi-konaklama

Arhavi Konaklama


 Arhavi Konaklama, Doğu karadeniz'de Artvin ilinin sahil ilçelerinden biri olan Arhavi ilçesindedir. En güzel otel, konaklama ve pansiyonlarda en uygun fiyat garantisi ile doğa içerisinde ve şelale karşısında tatil yapma keyfi...          Arhavi Konaklama, Artvin'in Arhavi ilçesinde kamilet vadisinde bulunan Mençuna konaklarında el değmemiş doğasında sizlere unutamayacağınız bir tatil imkanı sunuyor. Tesisimiz dört bir yanı dağlarla ve ormanla çevrili bir doğa içinde gürül gürül akan  kamilet vadisi  ve Mençuna Şelalesi karşısındadır.

Arhavi Otelleri     

        Mençuna Konakları Arhavi Konaklama ve Artvin Otelleri kategorisinde yer alıp Mençuna Şelalesi  Türkiye'nin sayılı şelaleri arasına girmeyi hakeden 90 metre yükseklikten akan Mençuna Şelalesine 15-20 dakika trekking mesafesinde ve şelalenin dere ile buluştuğu noktadadır.

Mençuna Konaklama Pansiyon        

         Mençuna Konakları,  Mençuna Şelalesi'nin turizm değeri olarak Arhavi Otelleri  ile tanınmaya başlanması ile yöre mimari yapısına uygun olarak 2010 yılında  inşa edilmeye başlanmış olan tesisimiz 2012 haziran ayı itibarı ile yurt içi ve yurt dışı konaklama taleplerine cevap vermeye başlamıştır. 

    
       Arhavi Otel


          Karadeniz Turizminde Ayder Yaylasından sonra en çok ziyaret edilmesi ve görülmesi gereken yerlerden biridir Mençuna Şelalesi. Mençuna şelalesinden sonra Borçka Karagöl'u görmenizi tavsiye ederiz. 
     
          Mençuna Şelalesi,  Arhavi turizmine  büyük katkı sağlayıp Arhavi'ye gelen yerli ve yabancı turistlerin % 95' inin ziyaret ettiği yerdir.

          Borçka Karagöl gerçekten de görülmesi gereken yerlerden biridir. Bu nedenle bu turizm potansiyeli karşısında Arhavi Konaklama yada Arhavi Otelleri olarak  tatil seçenekleri ile en cazip fiyatlarda en uygun oteller. 

     
Arhavi konaklama

        Ayni şekilde Artvin Merkez Otelleri ve de gerekse ilçelere ait Hopa Otelleri, Arhavi Otelleri yada Batum Oteller olarak yabancı ve yerli turistlere en iyi hizmet  ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

          Artvin ili ve genelinde son zamanlarda turizm patlaması yaşanmaktadır. Buna karşılık il ve ilçelerde yeni yeni konaklama ve pansiyonlar hizmet vermeye başlamıştır.

Arhavi otel

         Arhavi konaklama yerleri, Arhavi merkez oteller, pansiyonlar ile küçük ve  butik otellerde rezervasyon yaparken manzara ve konumuna dikkat etmenizi öneriririz. Arhavi şehir merkezindeki oteller beton binalardır. Eğer Arhavi'de tatil yaparken ahşap ve doğa içerisinde bir konaklama tercih ederseniz adres Mençuna Konakları'dır.
     
       Arhavi Mençuna Konaklama, dağ ve orman manzarasının yanında Mençuna Şelalesinin dere ile buluştuğu noktadadır. Mençuna Konaklama tesisi ahşap bungalov evler olup her türlü ihtiyaca cevap verecek biçimde lüx odalar vardır. Bungalovlarda balkonda çay keyfi yapabilir, tesis içerisinde mangal yapma imkanınız vardır.
        

    
Mençuna Konaklama Pansiyon
      
  2017 yılında da  Artvin Arhavi oteller, konaklamada ve pansiyonlarda en uygun ve indirimli fiyat seçenekleri ile online rezervasyonlar. Arhavide kalacak yerler ararken doğa, konför, manzara, orman ve şelale isterseniz adres Mençuna Konakları'dır..

Arhavi otel

      

           Artvin Arhavi merkez konaklama yerleri ile  beldelerinin  en güzel konaklamalarında  en iyi fiyat garantisi ve internet üzerinden büyük indirimler. Mençuna konakları tavsiye üzerine balayı ve toplu grup indirimleri uygulamaktayız. 

      Arhavi konaklama hakkında konuk yorumları, değerlendirmeleri, şikayet ve puanlamaları inceleyerek en uygun oteli seçerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Mençuna Şelalesi


           Arhavi otel ve konaklama 2017 fiyatlarını internet siteleri üzerinden diğer otel fiyatları ve kaliteyi karşılaştırarak en iyi fiyata hayalinizdeki otel ile iletişime geçip online rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 
   Konuğumuz olmanız dileğiyle.......    

Artvin Otelleri
 Mençuna Konakları
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat