• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam175
Toplam Ziyaret379215
Hava Durumu

mencuna-selalesi-konaklama


  Mençuna Şelalesi Konaklama


Mençuna Şelalesi Konaklama

        
Mençuna şelalesi konaklama
, Artvin ilinin Arhavi ilçesinden 13 km içeride Kamilet vadisinde bulunmaktadır.  Arhavi'de ahşap bungalov tesislerinde konaklayabileceğiniz en güzel odalarda en iyi hizmet sunup, müşteri memnuniyeti ön planda tutan konaklama tesisidir.

            
Mençuna Konakları


        Mençuna Konakları, ailecek işletilen bir işletme olup ''Mençuna Turizm İnşaat Gıda Nakliyat Sanayi ve Ticaret ltd.şti''   unvanı ile faaliyet göstermekteyiz. Mençuna şelalesi konaklama Mençuna Şelalesi karşısında şelalenin dere ile birleştiği noktadadır. Konaklama tesisimizden 15-20 dakikalık bir yürüyüş sonrası şelalenin tam düştüğü noktaya ulaşabilirsiniz. Mençuna Şelalesi konaklama tesisimizde oda&kahvaltı şekliyle kişi başı fiyat vermekteyiz. Kahvaltı konaklama tesisimiz içerisinde verilmekte olup ücrete dahildir. Kahvaltı almayan müşterilerimiz için kahvaltı ücreti iade edilmez.
           Mençuna Şelalesi Konaklama


           Artvin Arhavi bungalov evlerimizin hemen yanında 200 kişi kapalı alana alabilecek Mençuna Restorant bulunmaktadır. Mençuna Restorantta her türlü yöresel yemekler bulabileceğiniz gibi akçabat köfte, balık, muhlama, peynir ve turşu tava gibi yiyecekler bulabilirsiniz. Ayrıca konaklama tesisimizde barbekü, mangal ve semaverde çay yapma imkanlarınızde bulunmaktadır.

Mençuna Çardaklar


Mençuna Şelalesi Konaklama Özelliği             Mençuna şelalesi konaklama tesisinde 24 saat sıcak su, odalarda Lcd tv, her türlü banyo malzemeleri ve internet bulunmaktadır. Odalarımız taş odalar ve bungalov olmak üzere iki çeşit odamız vardır. Bungalov evlerimiz iki odadan oluşmaktadır. Bir odada çift kişilik yatak vardır. Diğer odada iki adet tekli yatak vardır ve bu odalarda tv olup balkon odalardır. Bungalov odalar aile tarzı evler olup wc ve banyosu ortak olup hol ile ayrılmaktadır.

Mençuna Şelalesi Konaklama
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat