• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam95
Toplam Ziyaret755383
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

mencuna-konaklari-fiyat

 

 Mençuna Konakları Fiyat           Mençuna konakları fiyat politikası yıl boyunca fiyatlar değişmeyip genellikle standarttır. Ancak bayram ve özel tatil günlerinde %20 civarında artış söz konusu olmaktadır. Genellikle sezona Nisan aylarının başında başlayıp Ekim ayının sonuna kadar konaklama hizmeti vermekteyiz.

     Mençuna konakları konaklama hizmetinde oda-kahvaltı şeklinde çalışmaktayız. Yani oda ücretlerine kahvaltı dahildir. Kahvaltı almayan müşterilerimizden oda fiyatından kahvaltı ücreti indirim yapılmaz.

    Mençuna konaklama tesisimizde rezervasyon yaparken online rezervasyon yada telefonla tesisimizi arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Telefonla rezervasyon yaparken telefon görüşmesinden sonra müşterilerimize e-mail ya da What-Sapptan konaklayacağı tarih, kişi, çocuk ve oda çeşidini yazılı olarak tarafımıza iletilmesini istemekteyiz. Bu yazılı istek bize ulaştıktan sonra bizde müşterilerimize talep doğrultusunda fiyat ve banka hesap numarasını de gönderip %50 kapora talep etmekteyiz. Bu kapora ile hem müşterilerimizi hem de kendimizi garantiye almaktayız. Çünkü kapora hesaba geçtikten sonra online satışı kapatmaktayız. Mençuna konakları fiyat, kişi sayısı ve rezervasyon isteklerini de yazılı yapmamızın sebebi sonradan yanlış anlamalara sebep olmamasıdır.

Mençuna Konaklama tesisimizde iki çeşit oda bulunmaktadır.


1-Taş Odalar 


   Taş odalarımızın büyüklüğü 9 metre karedir. Odaların dışı taş içi ahşap giydirmedir. Taş odalarımızda tuvalet banyo, banyo malzemeleri, Lcd Tv, lavoba, havlu, bornoz, komodin, saç kurutma makinesi, nem alma makinesi, Yağlı ısıtıcı radyatörler bulunmaktadır. Konum olarak bu odalar resimlerden de görüleceği gibi alt kattadırlar. Taş odalarımızın yaşam alanı biraz dar olup daha çok günlük gezip akşam yatmak için ideal odalardır. Bu odalar fiyat yönünde daha ekonomik olup fiyatı de uygundur. Taş odalarımızda çift kişilik 140 x 190 çapında olup ek yatak atılamamaktadır. Taş odaların Penceleri giyotin pencereler sineklikler bulunmaktadır. Ayrıca bütün taş odaların önünde kendine ait masası ve oturma alanları vardır.

 Mençuna Konakları Taş Odalar
 
2-İki Odalı Bungalov Evler

        Mençuna Şelalesi Bungalov evlerdeki diğer oda çeşidimiz ise iki odalı bungalow evlerdir.  Bu evler 32 metre kare alana sahiptir. İsminden de anlaşılacağı gibi iki odası vardır. Odalar hol ile ayrılmaktadır. Bungalovun bir odasında çift kişilik yatak bulunmaktadır. Bu odada mini buzdolabı komodin ve gardrap bulunmaktadır. Diğer odada ise iki adet tek kişilik yatak vardır. Ayrıca bu odada ek yatak atma imkanı da vardır.  Bu odada Lcd tv mevcut olup her iki odanın ortak banyo ve Wc'sı vardır. Bu iki odalı bungalov sadece bir aileye verilmektedir. Ayni zamanda bu bungalovların muhteşem balkonu ve manzarası vardır. Burada 24 saat sıcak su ve her türlü banyo malzemeleri ve Wi-Fi mevcuttur.

Mençuna Konakları fiyatı


        Mençuna Konakları fiyat ve rezervasyon politikası olarak kapora hesaba geçtikten sonra tekrar müşteriye yazılı olarak yapılan kapora ödemesi ile ''rezervasyonunuz kesinleşmiştir''  ibaresi  müşteriye iletilmektedir. Kapora ödemesi yapılıp rezervasyon kesinleştikten sonra eğer müşteri rezervasyonunu kullanmadığı taktirde kapora iadesi yapılmaz. Ancak iade olağanüstü durumlarda (olağanüstü hal, sel felaketi, kaza, ölüm) gibi durumlarda iadesi sözkonusudur. Kaporası ödenen ve kullanılmayan rezervasyonlarda otelimizde  müsait olduğu  ileri bir tarihe (aynı yılı geçmemek şartıyla) revize ettirilebilir.

 

 
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat