• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam169
Toplam Ziyaret749463
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.878533.0103
Euro35.262235.4035
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

artvin-karagöl-konaklama

Artvin Karagöl Konaklama - Artvin Arhavi Mençuna Konakları

 

 
      Yeşil alan bakımından zengin olan Artvin Borçka ilçesine bağlı Karagöl mevkii doğa tutkunları için ideal bir tatil bölgesidir. Her tarafı adeta ayrı bir doğa manzarası sunan Karagöl yıl boyunca şehrin tadını çıkarmak isteyen ziyaretçilerin akınına uğrar. Artvin merkezinden ortalama atmış kilometre uzakta olan Karagöl hem özel araçla hem de toplu taşıma ile gidilebilecek bir konumdadır. Ulaşımın kolay olması buraya olan ilgiyi daha da artırır. Aslında ulaşım nasıl olursa olsun Borçka’da olan Karagöl Tabiat Parkı’nın güzelliği tüm sıkıntıların ve sorunları unutturacak niteliktedir. Bu nedenle dört mevsim boyunca Artvin Karagöl Konaklama imkanları insanlar tarafından merak edilir. Bölgede her mevsimin ayrı bir manzaraya sahip olması konaklama ihtiyacını sürekli kılar.


 Artvin Karagöl Koaklama

 

Artvin Borçka Karagöl Konaklama

 
     Artvin Karagöl Otel bölgeye gelen ziyaretçiler tarafından ilgi görür. Unutulmaz bir manzaraya sahip olan Karagöl Tabiat Parkı bunun en önemli sebebidir. Buraya her sezon çok sayıda ziyaretçinin gelmesi otel ihtiyacını da artırır. Tabiat parkına en yakın konumda olan oteller öncelikli olarak tercih edilir.

     Artvin Karagöl bungalov hem doğanın hem de tatilin konforunu yaşamak isteyenler için en doğru seçim olacaktır. Bungalov evlerin kendine özgü tasarımı, konforu, doğa manzarasına uyumu ve bunun gibi özellikleri tatilcilerin daha hoş vakit geçirmesine aracılık eder. Bu nedenle Karagöl’de Konaklama için bungalov ev seçeneklerini değerlendirmek mantıklı olacaktır.


borçka karagöl otel
 

Borçka Karagöl Tabiat Parkı

 
    Borçka Karagöl Tabiat Parkı ziyaretçilere Artvin otel ve tatil için en iyi seçenekleri sunar. Herkesin gezip görmesi gereken yerlerden biri olan bu milli park özellikle fotoğraf çekmeyi sevenler için son derece kıymetli bir yerdir. Daha çok yaprak değişimi zamanlarında gidildiğinde eşi olmayan fotoğraf kareleri yakalanabilir. Göl ve ormanlık alanın parkta bir arada bulunması, birbirinden farklı ağaç türlerinin ve manzaralarının olması her mevsim renkli görüntülerin yaşanmasına sebep olur.

       Bölgeye gelen ziyaretçiler burada daha çok vakit geçirmek istediklerinden dolayı Artvin Karagöl Konaklama olanakları merak edilebilir. Bu amaçla bölgede çok sayıda konaklama seçeneği bulunur. Özel aracı ile gelenler için değişik konumlarda çok sayıda Artvin otelleri de vardır. Bunlar arasında bungalov evler doğa ile olan uyumu bakımından daha sık tercih edilir.


artvin borçka karagöl
 

Artvin Karagöl Konaklama Fiyatları

 
       Karagöl konaklama fiyatları kalınacak olan yere ve bölgenin özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu kapsamda çok sayıda fiyat seçeneği ile karşılaşılması mümkündür. Genellikle merkezi konumda olan ve bünyesinde çok sayıda hizmet bulunan yerlerin fiyatları biraz daha yüksek olmaktadır. Özellikle Karagöl Tabiat Parkı’na en yakın mesafede yer alan otellerin fiyatları bazı otellere nazaran pahalı olabilir. Bunlar arasında en uygun seçenek Artvin Karagöl bungalov evler olacaktır.


Artvin bungalov konaklama


      Görünüm itibariyle klasik otellerin dışında olan bu bungalovlar bölgeye gelen ziyaretçilerin tatilini daha unutulmaz kılmak adına çok sayıda beğenilen özelliğe sahiptir. Aynı zamanda fiyatları makul, hizmet kalitesini ise yüksek seviyelerde tutan bu konaklama türü hem çocuklu aileler hem de arkadaş grupları için uygundur. Artvin Karagöl konaklama için erken rezervasyon yapıldığında indirimli ve kampanyaları fiyat seçeneklerinden de yararlanılabilir.

 artvin karagöl
 

Artvin Karagöl Konaklama İçin Tavsiyeler

 
     Borçka Karagöl mevkiine tatile gidilecekse kesinlikle fotoğraf makinesi olmadan gidilmemelidir. Doğa ile göl manzarasının bir arada olmasından dolayı profesyonel fotoğraf makinesine ihtiyaç olacaktır. Artvin Karagöl konaklama esnasında ortam sıcaklığı iyi olsa da dışarıda gezerken her zaman bir yağmurluk bulundurmakta yarar vardır. Gölün tadını daha fazla çıkarmak isteyenler sandal kiralayarak göl üzerinde gezinti yapabilirler. Aynı zamanda göl etrafında da yürüyüş yapmak için alanlar vardır. Ancak kış sezonunda gidilecekse kar nedeniyle bu alanların bazıları yoğun karla kaplı olabilir.

Mençuna otelleri


       Bu nedenle her mevsim hazırlıklı gitmek daha iyi olacaktır. Buna ilaveten konaklama için Artvin otelleri sundukları birbirinden farklı yöresel yemeklerle tatili daha cazip hale getirecektir. Bu nedenle rezervasyon yaparken Borçka Karagöl için tatilin en az birkaç gün olacak şekilde planlanması tavsiye edilir. Artvin Karagöl konaklama yerleri seçimini yaparken, gezilip görülmesi gereken yerlere yakın Mençuna Konakları sizlere uygun  bir konaklama seçeneği olacaktır. Artvin Arhavi Mençuna konakları ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.


 artvin konaklama
 

Yorumlar - Yorum Yaz
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat