• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://plus.google.com/u/0/+men%C3%A7unakonaklar%C4%B1-Arhavi-Artvin/posts
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam230
Toplam Ziyaret288278
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 25° 10°

arhavi-mencunaya-akti

 

          ARHAVİ MENÇUNA'YA AKTI...

 

    Bu yıl 6.si yapılan Mençuna Şelalesi Doğa Yürüyüşü, birbirinden güzel anlara sahne oldu. Sabah saatlerinde Cumhuriyet meydanında toplanılarak araçlarla Çifteköprüye hareket edilirken, havanın kapalı olması nedeniyle tereddüt yaşayanlar, yine de bu güzel etkinlikte yer almak için adeta seferber oldu. Arhavi Otel ve doğaseverler tabiatla iç içe güzel bir gün geçirdiler.

    Geleneksel hale getirilen ve bu yıl yine yoğun bir katılımla gerçekleştirilen etkinliğe, Arhavi kaymakamı Bülent Bayraktar, Garnizon Komutanı Nihat Çağlar, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, İl kültür ve turizm müdürü Hüseyin Ateş, Ak Parti ilçe başkanı Ufuk Yıldız, ilçe Emniyet Müdürü Özkan Baran, Gençlik Hizmetleri Spor ilçe müdürü Erol Tosun, Belediye Başkan Yardımcısı Namık Köseoğlu, Belediye Meclis Üyesi İdris Kefel,Orman İşletme Müdürü Metin Kaya, Arhavi Turizm Derneği Başkanı Refik Lakerta, Bşkan yardımcısı Remzi Öncel ve dernek üyeleri, arhavim.net ve arhavizyon sitesi yayın gurubu üyeleri, Çkuni Berepe Laz Kültür sanat ve Turizm Derneği gurup üyeleri ve gencinden yaşlısına çok sayıda doğasever katıldı.

   Mençuna Şelalesi ve Arhavi Otelleri'nin başkent Ankara'dan da konukları vardı. TRT Belgesel kanalından gelen ekipler, altıncısı gerçekleştirilen Mençuna Şelalesi Doğa Yürüyüşünü baştan sona kaydettiler.

    Günler öncesinden yürüyüşün yapılacağı güzergahın hazır hale getirilmesi için yoğun çaba sarf eden Arhavi Kaymakamlığı, Arhavi Belediyesi ve Arhavi Turizm Derneği, arhavim.net grubu üyeleri, Çkuni Berepe grubu ve Arhavi Otel olarak gezinin güvenli ve sağlıklı bir şekilde sürmesi için azami gayret gösterildi. Arhavi Otel olarak çevreye duyarlılığın özellikle vurgulandığı ve bu konuda gerekli tedbirlerin alındığı gezide, Mençuna şelalesi ve güzergâh boyunca yol bakım ve onarımı, çevre temizliği hakkında uyarı levhaları yerleştirildi.

            Belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu, gezi hakkında şunları söyledi. Hekimoğlu; “Geleneksel hale getirdiğimiz Mençuna Şelalesi Doğa Yürüyüşünün altıncısını, güzel bir organizasyonla ve katılımla gerçekleştirdik. Arhavi İlçemizin doğal zenginliklerini ortaya çıkarmak, korumak ve yaşatmak adına yaptığımız bu etkinliğimiz, halkımızın, kamu kurum ve kuruluşlarımızın, sivil toplum örgütlerimizin katkı ve destekleriyle amacına ulaştırılmıştır. Etkinliğe destek olan, emek veren, katılan herkese teşekkür ediyorum. İlçemizin değerlerini ortaya çıkartmak adına gösterilen bu hassasiyetimizi gören tüm doğasever katılımcıların ve halkımızın, bundan sonra yapılacak çalışmalara destek vermelerini ve katkı sunmalarını bekliyorum” dedi.


 MENÇUNA ŞELALESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Mençuna Şelalesi

Artvin Otelleri
 Mençuna Konakları
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat