• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam99
Toplam Ziyaret755387
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

ayder-kaplicalari

Ayder Kaplıcaları 

 

 

              Son dönemlerde çok fazla ilgi gören Ayder Yaylası, adeta bir doğa harikası. Eşsiz manzarası, doğal güzellikleri ve temiz havası sayesinde her yıl binlerce ziyaretçi rotayı Ayder Yaylası’na çeviriyor. Bir de şifalı Ayder Kaplıcaları var ki, termal deneyimini çok farklı boyutlara taşıyor. Bölge halkı tarafından çok eski dönemlerden beri bilinen tesis, 2005 tarihli Sağlık Bakanlığı kararıyla kaplıca statüsü kazanınca, herkes tarafından tanındı. Tamamlayıcı tedavi tekniği olarak tesisi tercih edenlerin konaklaması için bölgede Ayder Kaplıca otelleri hizmet vermektedir. Şifa dağıtan kaplıcaya ek otellerin kaliteli hizmeti, ziyaretçilerin memnuniyetini iki katına çıkarmaktadır.  

       Ayder Kaplıcaları sodyum, demir, magnezyum, alüminyum, klorür ve sülfat gibi içerdiği minerallerle çeşitli hastalıkların tedavisinde tamamlayıcı sağlık tedavisi sağlar. Çamlıhemşin ilçesine sadece 18 kilometre uzaklıktaki tesis, ziyaretçilerin bir kerede olsa gidip faydalanması gereken özelliktedir. Burada tam anlamıyla dinlenebilir, huzurlu zamanlar geçirebilir ve tatilinizi daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Bunda tesisin şifalı suyu kadar Ayder Kaplıca Otelleri hizmet politikasının da payı bulunmaktadır.  

 

Ayder kaplıcaları

 

Ayder Kaplıca Otelleri 

 

         Karadeniz Bölgesi birçok açıdan olduğu gibi kaplıca açısından da en güzel tesislere sahiptir. Sağlık turizminde önemli bir yere sahip olan kaplıcalar konusunda farklı bir deneyim yaşamak isteyenler, Ayder Kaplıcaları’nı listenin ilk sırasına alabilirler. Ayder Kaplıcaları, ülkemizdeki eşsiz güzellikteki kaplıcaların en iyi örneğidir. Tesis, birçok avantajlı özelliğine ek olarak Ayder Kaplıcaları aile kabinleri fiyatları saatlık 100-tl yanına on yaşına kadar küçük çocuklarınızı yanınıza almanız mümkün. Aile kabinlerinde ücretsiz olarak saç kurutma makinesi, havlu ve peştamal verilmektedir.  

        Kaplıca bölgesinde yirmiye yakın otel mevcut olup, yılın dört mevsimi hizmet sağlamaktadır. Ayder Kaplıca Otelleri ailelerin güvenliği açısından her detayın düşünüldüğü bir konsepte faaliyet yürütmektedir. Ülkemizin farklı bölgelerinden kaplıcaya gelen ziyaretçiler, Ayder Kaplıca otelleri hizmetinden de kesintisiz şekilde faydalanabilir. Ayder otellerinin konforu aynı kalitesiyle Ayder Kaplıca Otelleri’nde de vardır. Şifa bulmak için geldiğiniz bölgede, ev konforunda konaklama imkanı sunan seçenekler, size oldukça cazip gelecektir. 

 

Ayder Kaplıcaları Özellikleri ve Faydaları 

 

           Ayder Kaplıca su sıcaklığı 55 derece olup birçok hastalığın tedavisine iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Kaplıca suyundan banyo yaparak ya da havuza girerek faydalanılabilmektedir. Tesiste bayan ve erkek banyoları ile özel banyolar olmak üzere üç bölüm mevcuttur. Ayder Kaplıcaları özellikleri ve faydaları denildiğinde en avantajlı yanı, tesisin fizik tedavi bölümlerinde uzman doktor bulunmasıdır. Şifalı su, romatizmal hastalıklar, sindirim sistemi hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, solunum yolu hastalıkları, cilt hastalıkları ve idrar yolu hastalıklarına iyi gelmektedir. Suyun faydalarından içme suyu ya da banyo şeklinde kullanılarak istifade edilebilir

 

Mençuna şelalesi

 

Ayder Yaylası Kaplıca Fiyatları 2023

 

         Ayder Kaplıcaları giriş ücreti 2021 yılında 30 TL olarak belirlenmiş olup ücret ödemesini yapan herkes, süre sınırlaması olmadan tesisten istediği kadar faydalanabilir. Fazlasıyla ekonomik Ayder Kaplıca fiyat politikasıyla ödenen maliyetin kat kat fazlası olacak şekilde hizmet almak mümkün. İçerdiği mineraller sayesinde birçok hastalığa şifa olan Ayder Kaplıcaları açılış saati sabah 09:00’dır. Tesis, sabah 9 ile akşam 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.  

      Sağlık turizminde öne çıkan tesisin ekonomik fiyat politikası, ziyaretçilerin memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmaktadır. Rize Ayder Kaplıca fiyatları otel ve pansiyonların hizmet kapasitesine göre değişiklik gösterse de, genel anlamda ekonomik aralıklardadır. Toplu ziyaretlerde indirim fırsatından faydalanma imkanı da vardır. Her bütçeye uygun odası bulunan tesisler, Ayder’in eşsiz doğasının ve şifalı suyunun tadını sonuna kadar çıkarmayı sağlar. Ayder Kaplıcası ile bölgede hizmet sağlayan oteller, yoğun çalışma stresine bir an olsun ara vermeniz için sizi bekliyor! Ayder Kaplıca telefon ile yetkililerle iletişim sağlayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayder kaplıca iletişim telefon numaraları : 0 464 657 21 02 ile    0 464 657 21 03

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat