• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret385109
Hava Durumu

Şavşat Karagöl Milli Parkı Ve Otelleri

Sahara - Şavşat Karagöl Ve Otelleri

Şavşat Karagöl - Karagöl, Şavşat ilçesinin 25 km kuzeyinde yer almaktadır. Genel olarak sahada Palaojen ve Neojen arazileri yer alır. Yöredeki kayaçların  büyük çoğunluğu sedimantar kökenlidir. Ender topoğrafik karekter gösteren Karagöl  ve çevresi yer yer vadilerle yarılmıştır. Bu yarılmalar bölgede heyelan ve kütle hareketlerinin aktif olmasına neden olmuştur. 

 Artvin Karagöl Koaklama
   

      Şavşat Karagöl rasyonel olarak kayan kütlenin gerisindeki çanakta biriken suların meydana getirdiği bir heyelan gölüdür. Göl çevresi yoğun ormanlarla kaplı olup, ormanı meydane getiren ağaç türleri genelde ladin ve çamlardan ibarettir. Bu doğal öğelerin ördüğü Şavşat Karagöl, ender manzara güzelliklerine sahiptir. Ayrıca gölün kuzeydoğusundaki Bagat mevkii ve çevresinde çim kayağı pisti niteliğine sahip alanlar mevcuttur.
 

Artvin Mençuna Otel      
  Şavşat Karagöl'de kır gazinosu olarak kullanılan ve 20 yataklı konaklama hizmeti veren bir tesis bulunmaktadır. Karagöl'un doğu ve batısında bulunan ormanlık alanlar günübirlik ve kamping kullanımı için nitelik arzetmektedir.  Sahara kesiminde ise; yayla özelliği gösteren yörede, Kocabey Yaylası kışlağı konaklama merkezi olarak sabit tesisli hizmet sunacak potansiyel arzetmektedir. Kocabey Yaylası ise önceki yıllarda olduğu gibi '' Sahara Pancar Şenlikleri'' düzenlenmesine daha müsait bir alan olarak değerlendirilmektedir.

karagöl otel konaklama

       Artvin'in şavşat ilçesi ve beldelerinin en güzel otel, konaklama ve pansiyonlarinda in iyi fiyat garantisi ile internet üzerinden büyük indirimler. Artvin Şavşat otelleri hakkında konuk yorumları, değerlendirme, şikayet ve puanlamalaları okuyarak fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

     Artvin Şavşat otel ve konaklamaların fiyatlarını karşılaştırınız. Size en uygun ideal otelinizle iletişim kurarak online rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca Artvin Şavşat otelleri ile konaklama evleri ve yerlerindeki son dakika tatil fırsatlarından yararlanın.
          
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat