• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar
Mençuna Şelalesi
Mençuna Konakları

 ARTVİN OTELLERİ

Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov
Arhavi Otel

Arhavi otel

                                                              Arhavi otel

Artvin otelleri

Artvin otel konaklama

Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam180
Toplam Ziyaret749474
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.878533.0103
Euro35.262235.4035
Hava Durumu

Mençuna Konakları - Artvin Arhavi Otelleri - Ahşap Bungalov Evler

Mençuna Konakları

Mençuna Konakları - 0 532 485 4958 - Mençuna Şelalesi Manzaralı

 

savsat-karagol-milli-parki-ve-otelleri

Şavşat Karagöl Otelleri - Artvin Arhavi Mençuna Konakları

 

Şavşat Karagöl - Karagöl, Şavşat ilçesinin 25 km kuzeyinde yer almaktadır. Genel olarak sahada Palaojen ve Neojen arazileri yer alır. Yöredeki kayaçların  büyük çoğunluğu sedimantar kökenlidir. Ender topoğrafik karekter gösteren Karagöl  ve çevresi yer yer vadilerle yarılmıştır. Bu yarılmalar bölgede heyelan ve kütle hareketlerinin aktif olmasına neden olmuştur. 

 Artvin Karagöl Koaklama
   

      Şavşat Karagöl rasyonel olarak kayan kütlenin gerisindeki çanakta biriken suların meydana getirdiği bir heyelan gölüdür. Göl çevresi yoğun ormanlarla kaplı olup, ormanı meydane getiren ağaç türleri genelde ladin ve çamlardan ibarettir. Bu doğal öğelerin ördüğü Şavşat Karagöl, ender manzara güzelliklerine sahiptir. Ayrıca gölün kuzeydoğusundaki Bagat mevkii ve çevresinde çim kayağı pisti niteliğine sahip alanlar mevcuttur.
 

Artvin Mençuna Otel      
 
    Şavşat Karagöl'de kır gazinosu olarak kullanılan ve 20 yataklı konaklama hizmeti veren bir tesis bulunmaktadır. Karagöl'un doğu ve batısında bulunan ormanlık alanlar günübirlik ve kamping kullanımı için nitelik arzetmektedir.  Sahara kesiminde ise; yayla özelliği gösteren yörede, Kocabey Yaylası kışlağı konaklama merkezi olarak sabit tesisli hizmet sunacak potansiyel arzetmektedir. Kocabey Yaylası ise önceki yıllarda olduğu gibi '' Sahara Pancar Şenlikleri'' düzenlenmesine daha müsait bir alan olarak değerlendirilmektedir.


karagöl otel konaklama
 

       Artvin'in şavşat ilçesi ve beldelerinin en güzel otel, konaklama ve pansiyonlarinda in iyi fiyat garantisi ile internet üzerinden büyük indirimler. Artvin Şavşat otelleri hakkında konuk yorumları, değerlendirme, şikayet ve puanlamalaları okuyarak fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

     Artvin Şavşat otel ve konaklamaların fiyatlarını karşılaştırınız. Size en uygun ideal otelinizle iletişim kurarak online rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca Artvin Şavşat otelleri ile konaklama evleri ve yerlerindeki son dakika tatil fırsatlarından yararlanın.
          

Yorumlar - Yorum Yaz
Artvin Otelleri
Arhavi Otelleri
Mençuna Şelalesi

Mençuna şelalesi

Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat