• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/mencuna
  • https://twitter.com/mencunakonaklar

    • MENÇUNA KONAKLARI
    • Gsm:0533 527 42 12
Mençuna Şelalesi

 ARHAVİ MENÇUNA ŞELALESİArtvin Konaklama 
Mençuna Konakları
 ARTVİN OTELLERİ
Artvin Pansiyonları
Artvin Bungalov

Artvin Bungalov Evleri
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret349113
Hava Durumu
Anlık
Yarın
24° 27° 16°

Artvin ne alınır ?


ARTVİN'DEN NE ALINIR ?   


       Artvin’in el emekleri ile yapılan yöresel hediyelik eşyaları oldukça güzel. Bunları tarih ve turistik yerlerin yakınlarındaki çarşıda ya da kent merkezindeki dükkânlarda ve kapalı çarşıda bulabilirsiniz. El dokuması ya da makine örgüsü, yörenin kültürü yansıtan desenleri ile hem kendinize hem de sevdiklerinize kilim alabilirsiniz.
     
    Ağaç oyması ya da dal kabuğundan oyulan, el yapımı hediyelik eşyalar, hediyelik çaylar, süs eşyaları bulabilirsiniz. Bakır ve toprak çanak çömlekler alabilirsiniz. İsterseniz takılar, şallar ya da yöresel yemeniler, örtüler bulabilirsiniz. Ayrıca tatiliniz boyunca semt pazarından taze meyve sebze, balık, yöre kadınlarının yaptığı ev makarnası, salça gibi kışlık ürünleri temin edebilirsiniz. Ayrıca Artvin Arhavi ilçesinde meşhur mençuna kestane balını istediğiniz kilolarda mençuna markası ile satın alabilirsiniz. 

       Artvin'de alacakları temin ettikten sonra Artvin Arhavi otelleri kapsamında Mençuna Konaklarının karşısındaki Mençuna Şelalesini ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.          
       Artvin Pansiyonları ve Artvin hotels ile Artvin konaklama'da  kalacak yer sorununu yaşamamak için Artvin'e gelmeden önce mutlaka Artvin otel rezervasyonunu yaptırmanızı önemle bilgilerinize arz ederiz.
فنادق تركيا
Artvin Otelleri

Arhavi Otelleri
 ARHAVİ OTELLERİ
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Artvin Arhavi Otelleri
Site Haritası
Üyelik Girişi
Takvim
Saat